• אתי

  רציתי להודות לך על המצבה היפה שבנית למשה. ללא ספק הצלחת להביע את הכוונות שלי והתוצאה היתה, מצבה שמתארת בדיוק את האדם ואישיותו. בזמן גילוי המצבה רבים התרגשו ובאו לשבח אותי על בחירתי כשבעצם השבחים מגיעים לך על הביצוע המושלם. תודה על הבית הנפלא שיצרת עבורו. לתודתי מצטרפים כל בני המשפחה.

  אתי
 • אסתר בר סלע

  ביום ה-30 עלינו אל קברו. המצבה שעיצב ובנה רוני בעבורו, יצרה מעגל של חיים. הנה האבן הטבעית שמספרת סיפור, חזק וצנוע, הנה הגינה הקטנה שהשאיר רוני, בה יכלו הנכדים לשתול את הצמחים ולהשקותם. הנה האותיות החקוקות באבן, בעדינות ובעוצמה, מספרות את סיפורו של אדם אוהב חיים ויקר.  תודה רוני, על שהקשבת לנו בפנימיותך ועזרת לנו בתהליך כואב וחשוב זה של יצירת המצבה. אני יודעת וחשה זאת כבר עכשיו, שעזרת לנו ליצור מקום אותו נוכל לבוא ולפקוד, ולהרגיש את היקר לנו בתוכנו. תודה עד אין קץ, אסתר ובני משפחת בר סלע.

  אסתר בר סלע
 • מירב

  אחרי שהגענו לאתר של רוני - ידענו שהגענו למקום הנכון, ברגישות מדהימה וכישרון לא רגיל עיצב רוני עבורנו מצבה מלאת נשמה ואופי. אמנם הסיטואציה כל כך כואבת - ודווקא מהמקום הכואב, שבו אין הרבה נחמה, לראות את המצבה המדהימה שהכין רוני פשוט מחממת את הלב וממחישה שעשינו בחירה נכונה. תודה רבה רבה רבה 

  מירב
 • עמית

  שנייה לפני שהתייאשתי סופית וכמעט קיבלתי בהכנעה את העובדה שלא אוכל לעשות לאמא שלי מצבה קצת אחרת- כזו שתייצג אותה ואת האהבה הגדולה שלנו אליה. עם רוני הייתה לי חוויה הפוכה לחלוטין - הרגשתי שהכל אפשרי, כל מה שאני חולמת עליו בר ביצוע. ואכן רוני הוציא לפועל כל רעיון שהיה לי ובצורה יפהפייה, יצירתית ובאופן מדהים גם קולעת למי שהייתה אמי האהובה. בנוסף לביצוע המרשים פניתי אל רוני כשנותרו ימים ספורים לשלושים ועדיין הוא ביצע את העבודה בצורה הכי טובה ומקצועית שיש ובזמן קצר במיוחד. המצבה של אמי מזכירה לכל המתבונן בה את האדם המיוחד שהיא הייתה ומבטאת את ההערכה והאהבה הגדולה שלנו אליה. מבחינתי אמא שלי הונצחה בדרך הכי נכונה, יפה ומיוחדת. וזה הכל בשבילי. תודה.

  עמית
 • גיא ואתי קשת

  קבענו עם רוני בחלקת הקבר של אמי ושם ספרנו לרוני על אמי. לרוני היה רעיון לבנית המצבה שתספר ותיזכור על חייה של אמי. בנית המצבה נעשתה במיקצועיות והרבה אהבה, זכרה של אמי ניחרט לעד בעזרתו של רוני ועל כך נודה לו לתמיד.

  גיא ואתי קשת
 • אתי טום ורותם רוז'נסקי

  אצל רוני מצאתי את שנגע לליבי - מצבות מפוסלות. זה היה בשתיים בלילה ולמחרת בשמונה בבוקר יצאתי למושב מרחביה, לא הכרתי את האיש אבל ידעתי, פה אקים מצבה. הגענו לרוני כאובים, מנופצים, שבורים ואצל רוני מצאנו שלווה ורוגע. בזמן שאנו מספרים לו מי היה דרור הוא הקשיב ובאותה העת צייר, הצליח דרכנו להכיר את דרור. ההתאמה בין האבן לאדם היא פשוט אלוהית. אתמול ראינו המצבה גמורה- לא יאומן כי יד אדם יצרה זאת. רוני- אתה לא רק אומן, יוצר, אתה משהו נפלא, נכס. נכנסתי עם פצע ענק בלב ויצאתי כאילו אבן נגולה מליבי מי יתן ותמשיך דרכך זו...

  אתי טום ורותם רוז'נסקי
 • רחל פרגמן

  רוני, בשעה כל כך קשה, פטירתו הפתאומית של יקירנו- ירדן פרגמן. נפלה עלינו בשורה מרה והרגשנו צורך להנציח את זיכרו של יקירנו אהובנו במצבה שתייחד אותו, שנתחבר אליה. מצאנו אוזן קשבת, ומיד הרגשנו שהגענו לאדם המתאים. התוצאה מדהימה ומרגשת, מתחברת לדמותו של ירדן. רחל פרגמן וכל המשפחה

  רחל פרגמן
 • Ahrey Churin

  Большое спасибо тебе от всей нашей семьи. Мы думаем, что ты очень правильно понял и передал кем была наша бабушка

  Ahrey Churin
 • ניב נוימן

  רוני היקר יכולתך להקשיב לתאר וליצור את גל עד הזיכרון הינה קסומה. המצבה שיצרת מיוחדת ומרגשת, עזרה ותעזור לנו לזכור ולהרגיש את אימי. תודה.

  ניב נוימן
 • קרני, גדי, רעות ופנינה - רם און.

  מספרים על אבא - אריאל מבראשית. רוני משרבט, מצייר, יוצר את מה שהופך להיות תמונתו של האיש. ואנו כבר מרגישים - זה שלנו. עוקבים אחרי רוני בעת הבנייה מעצב בידיו, מפקד על אבנים, מחבר במלט, הופך הכל לחוויה ולמצבה מלאת חיים, כזו המזמינה גם את ילדינו הרכים - נכדיו, לפגוש את סבא. תודה לרוני על הנוכחות והמפגש בצומת של כאב ופרידה.

  קרני, גדי, רעות ופנינה - רם און.
 • מיכל רולנד

  מעבר לכשרון והמקצועיות, על זה שאתה מבין וקשוב ושאכפת לך. בין כל אותן מצבות קרות ותבניתיות בבית העלמין ישנה מצבה מיוחדת במינה המספרת סיפור קטן על מי זו אמא שלי.

  מיכל רולנד
 • ארנון הירש

  רוני שלום, רציתי רק לשוב ולהודות לך, עבודתך זוכה למחמאות מרגשות. כולם מציינים שמלבד יופיה הייחודי, המצבה מסמלת את תכונותיו של מי שטמון תחתה.       

  ארנון הירש
 • משפחת ענבר

  רוני הוא בחור קשוב, נעים ורגיש. ברגעים קשים אלה, כשצריך להחליט על מצבה לאדם מאוד קרוב, אלו הן התכונות החשובות ביותר, שעוזרות להגיע להחלטה. בנוסף רוני יצירתי מאוד. מסוגל להתחבר לכל רעיון ולהציע את הפתרונות המעשיים לביצועו. הוא סבלני מאוד. רוני בעל מקצוע מעולה. עבודתו מדויקת ונקיה. רוני ! אנחנו מודים לך על שיתוף הפעולה, ועל התוצאה: מצבה הולמת לאיש האהוב שלנו.

  משפחת ענבר
 • אילנה

  בתוך הכאב העצום, נאלצנו להתמודד עם בחירת מצבה כשכל זה עדין בלתי נתפס.  הגענו למפגש בתחושות כאב קשות, ויצאנו עם הרגשה טובה. רוני הצליח בדרך רגישה, מקשיבה ותומכת להגיע בזמן קצר להבנה של מי היה האדם שאיבדנו, ומה הדרך הטובה ביותר להביע זאת באבן שתנציח אותו. המצבה הנה ביטוי מוחשי למחשבותינו ולאדם שהיה ואיננו. תודה מקרב לב!

  אילנה
 • תמר גל שראי

  רק להגיד תודה, על מפגש מיוחד עם איש רגיש, בצומת עצובה באמצע החיים, כשאבא נפטר לי פתאום. זו היתה חוייה מיוחדת לעצב ביחד את המצבה. זו היתה התרגשות גדולה לראות את תהליך הבניה. והתוצאה... איזה יופי. תודה. תמר, דגניה א'.

  תמר גל שראי
 • איריס שגיא פולטון

  לקח כמעט 3 שנים לומר תודה על מצבה שלא נס ליחה. אבי נפטר לפני שנתיים ומחצה באופן מפתיע ובשיא חיוניותו. בכל פעם שאנו באים לבקר את הקבר אפשר לחוש את נשמתו של אבי מתוך המצבה שכה משקפת את אישיותו ומהותו. בערב יום כיפור ערכתי ביקור עם חמשת נכדיו של המנוח ואחד הילדים הצביע על המצבה מרחוק ואמר: במצבה של סבא מבחינים מיד בין כל הקברים כי אין עוד קבר כזה! וזה עושה משהו שתמיד מרגישים.תודה מכולנו!

  איריס שגיא פולטון
 • ענת

  ברצוני להודות לך על המפגש המיוחד והמכונן עמך. ברגישות רבה, הקשבה אמיתית ומלאת התכוונות, הצליח רוני להבין מי היא אמא שלנו האמיתית, האהובה, המשפחתית והמיוחדת, ולהפוך את כל מי שהייתה, לצורה דוממת אך חיה בדמות אבן. הסיטואציה המוזרה, הקשה והחדשה לנו כל-כך, נעשתה בעדינות ובדיוק מושלם על ידי רוני. התוצאה שהתקבלה, מצבת האבן, עוררה בקרב אוהבינו, תגובות רבות ומרגשות. עבורנו היה זה אישור שבחרנו באדם הנכון שהבין את שהתכוונו לומר, תוך כבוד לאמא שלנו היקרה במותה.

  ענת
 • בנות משפחת סיוון

  רוני היקר, אהוב ליבנו, אבי סיוון, נהרג בתאונת מסוק ב-22.11.2010. הלומות עצב וכאב לא האמנו שנוכל לגייס את הכוחות לבניית המצבה. בנסיבות המצערות לא יכולות היינו לבקש אדם מקצועי וקפדן ממך למלאכה ויחד עם זאת רגיש וסבלני. המצבה יחד עם ספסל האבן וקערת המים יוצרים חלקת קבר שכל כולה אומרת חוזק ונתינה. על כך אנו מודות לך מקרב לב. משפחת סיוון.

  בנות משפחת סיוון
 • לימור

  רוני היקר, נפגשנו בעת אסון טרגי ומטלטל שפקד את משפחתנו. איבדנו את שירלי אחותי היקרה והמקסימה. אני מבקשת להודות לך מעומק הלב בשם הורי ובשמי. תודה על הרגישות יוצאת הדופן שלך, הקשב לצורך שלנו, ההכוונה הנדיבה, היצירתית, המרגיעה והבלתי מתפשרת. כאדם וכאמן, השרות הרגיש והמתחשב שלך התאים לנו כמו כפפה ליד, העבודות הייחודיות והמיוחדות שלך ונועם השיחה איתך לא הותירו מקום לספקות. תודה על שרקמת לשירלי "שמיכה" מרגיעה ונעימה שמנחמת אותנו. כן ירבו כמוך, אמן מקצוען עם לב ענק. תודה מעומק הלב אריה מרי ולימור פז.

  לימור
 • עינב מתי

  לרוני, המילה 'תודה' אינה מספיקה לבטא את רחשי ליבי לגדולת תגובתך ומעשיך בנושא המצבה. אתה אומן אמיתי, איש ישר ומיוחד מאד!! מאחלת לך ולמשפחה בריאות ובשורות טובות לאורך כל הדרך!! בכבוד רב!! עינב מתי - 25.10.10 נ.ב. השארתי בידי ילדיי את פרטיך

  עינב מתי

יצירת קשר

השאר/י את פרטיך ונחזור אליך בהקדם האפשרי